top of page

МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Перелік міст побратимів, які допомагали та продовжують допомагати нашому місту

З метою налагодження взаємовигідних ділових контактів, а також розвитку зв’язків Кременчука з регіонами інших країн, для більш повного розкриття його економічного, науково-технічного та культурного потенціалу в контексті євроінтеграції держави, вважається за доцільне розвивати побратимські відносини м. Кременчука з іноземними містами. Виконавчий комітет Кременчуцької міської ради здійснює зовнішні зносини в межах повноважень, передбачених Конституцією та законами України, відповідно зовнішньополітичного курсу та зовнішньоекономічної політики України.

Основними елементами успішного співробітництва з містами-побратимами є: 


1. Створення спільної, двосторонньої, довгострокової програми конкретних заходів з зазначенням відповідальних за їх виконання.


2. Забезпечення підтримки і активного сприяння з боку міських органів влади поряд із залученням до програм співробітництва підприємств, установ та організацій не залежно від форми власності, а також окремих зацікавлених осіб.


3. Залучення місцевих засобів масової інформації (друковані видання, радіо) для висвітлення питань такої співпраці та зростання інтересу та зацікавленості до програм міст-побратимів. 


4. Здійснення наступних обмінів і проектів:

 

  • економічні (бізнес-зустрічі, круглі столи); 

  • обміни між органами влади; 

  • міжетнічні програми (фестивалі, фільми, лекції, вивчення культур, традицій, звичаїв); 

  • освітні обміни та проекти (обміни учнями шкіл, студентами вищих навчальних закладів, навчання вчителів).

На сьогодні офіційно заявлені побратимські відносини м. Кременчука з наступними містами:

bottom of page