top of page

ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод"

вулиця Івана Приходька, 139, Кременчуг, Полтавская область, Украина

Графік роботи:

Пн-Пт 08:00-17:00

ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод"
середня оцінка: 3 з 5

Публічне акціонерне товариство «Крюківський вагонобудівний завод» (ПАТ «КВБЗ») знаходиться на правому березі Дніпра в місті Кременчуці (Полтавська область, Україна). На площі понад 100 гектарів розкинулись цехи і адміністративні будівлі, інженерні центри та енергетичні комунікації.

Підприємство веде свій родовід від крюківських вагонних майстерень, що були зведені у 1869 році. У 1930-ому майстерні стали вагонобудівним заводом, розпочався випуск нового рухомого складу – вантажних вагонів. КВБЗ сьогодні - це велика транснаціональна компанія унікальне підприємство змішаного типу, де на одному виробничому майданчику створюються і виготовляються як вантажні вагони, так і транспорт соціального призначення: пасажирські вагони локомотивної тяги, міжрегіональні та приміські поїзди, дизель-поїзди, поїзди метро, ескалатори, ходові частини до вантажних та пасажирських вагонів. Вантажне вагонобудування КВБЗ – це виробництво піввагонів з покращеними технічними характеристиками, широкої гами вагонів -хоперів , вагонів -цистерн, спеціалізованих вагонів, критих вагонів, вагонів –платформ. Майже 550 тисяч крюківських вантажних вагонів працювали і працюють на сталевих магістралях.

З 1951 по 1991 рік на підприємстві був налагоджений випуск інженерної плаваючої техніки для Збройних Сил: самохідних поромів, паромно-мостових машин, машин підводної розвідки. Створення бункерних вагонів-хоперів та плаваючих машин-амфібій відзначено Державними преміями.

Новими доленосними змінами позначені останні 35 років історії КВБЗ. У 1988 році підприємство перейшло на повну самоокупність і самофінансування, у 1993-ому створено Відкрите акціонерне товариство. З 2012 року – це Публічне акціонерне товариство «Крюківський вагонобудівний завод». Збережено і примножено основні фонди – будівлі і споруди, виробничі потужності, а також кадровий потенціал, інтелектуальна власність, цілісність фірми, єдина політика і управлінні і стратегії розвитку. Це дало змогу підприємству не лише вижити і вистояти у кризові періоди, але й розпочати реалізацію нової стратегії розвитку.

Вона полягає у розширенні географії продаж і ринків збуту. Крюківський вагонобудівний завод здійснив самостійний вихід на ринки збуту країн Європи, Азії, Африки, Америки, постачаючи продукції у понад 20 країн світу. Основними країнами –партнерами багато років залишаються Казахстан, Азербайджан, Таджикистан, країни Балтії, Німеччина, Франція, Нідерланди, Швеція, Норвегія, Данія, США, Канада, Куба, КНР, та інш.

На Крюківському вагонобудівному заводі народилося кілька нових галузей українського машинобудування. У 1990-ті роки створені автогрейдер, фронтальний навантажувач, які раніше не виготовлялися в Україні, налагоджено серійне виробництво грейдерів середнього класу. У період 2015-2017 років на підприємстві створені механічна та вакуумна підмітально-прибиральні машини, напівпричепи для перевезення худоби, напівпричепи для транспортування великогабаритної техніки вантажопідйомністю 60т, мобільні лазне-пральні комплекси і багато іншого.

2001 рік став датою створення вітчизняного пасажирського вагонобудування: був складений перший український пасажирський вагон. У наступні роки налагоджено серійне виробництво цієї продукції. Етапами у становленні галузі стала участь КВБЗ у програмі розвитку прискореного руху – випуск перших столичних експресів Київ-Харків, Київ-Дніпропетровськ у 2002-2003 роках. У 2005 році ця робота відзначена Державною премією України у галузі науки і техніки.

2001 рік став датою створення вітчизняного пасажирського вагонобудування: був складений перший український пасажирський вагон. У наступні роки налагоджено серійне виробництво цієї продукції. Етапами у становленні галузі стала участь КВБЗ у програмі розвитку прискореного руху – випуск перших столичних експресів Київ-Харків, Київ-Дніпропетровськ у 2002-2003 роках. У 2005 році ця робота відзначена Державною премією України у галузі науки і техніки.

Наша компанія має свій товарний знак, прапор, гімн. В ПАТ «КВБЗ» працює майже 5 тис. чоловік. Публічне акціонерне товариство – неодноразовий переможець Всеукраїнського конкурсу «Кращий роботодавець України». Серед соціальних програм – різноманітна благодійна діяльність, підтримка ветеранського руху, партнерські відносини з профспілковою організацією, цілеспрямована молодіжна політика, збереження і фінансування соціальної сфери, допомога місту та області.

Крюківський вагонобудівний завод має статус одного з найкращих платників податків в Україні. Компанія відкрита для співпраці як на українському, так і на міжнародному ринках.

Примноження корпоративної культури, ініціювання та успішне виконання низки державних програм, застосування інноваційно-інвестиційної моделі розвитку – ось головні складові ідеології, тактики та стратегії ПАТ «КВБЗ».

Телефон:

+38 (0536) 76-95-05

Пошта:

Відгуки про компанію

98% would recommend

Дякуємо за відгук!

bottom of page