top of page

Відбувся Регіональний форум «Ефективна співпраця влади, бізнесу та громадян як шлях до європейської інтеграції України»

19 грудня в Полтаві відбувся Регіональний форум «Ефективна співпраця влади, бізнесу та громадян як шлях до європейської інтеграції України», який був організований Департаментом економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської обласної військової адміністрації та Агенцією регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції».

В рамках форуму були представлені можливості для громад та бізнесу завдяки залученню грантової підтримки, як інструмента відновлення громад в умовах інтеграції України до ЄС.

Павло Бедрацький – директор КП «Інституту розвитку Кременчука» на форумі поділився досвідом успішної реалізації ініціатив з підтримки бізнесу в рамках програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» за співфінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

Такі заходи вкрай важливі для можливості обміну досвідом роботи з грантовим проєктами та залучення фінансової підтримки від міжнародних організацій.


246 переглядів1 коментар

1 Comment

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
Guest
Dec 21, 2023
Rated 5 out of 5 stars.

Цікавий захід

Like
bottom of page