top of page

Відбулося друге засідання робочої групи з розробки бренду Кременчуцької міської територіальної громади спільно з залученими експертами OCB agency.

26 грудня 2023 року в офісі КП «Інститут розвитку Кременчука» відбулося друге засідання робочої групи з розробки бренду Кременчуцької міської територіальної громади спільно з залученими експертами OCB agency.

Керівник OCB agency Kirill Onatskiy та арт-директорка OCB agency Марго Гаряжа презентували результати розробки айдентики за двома напрямками «Сучасна геральдика» (переосмислення та створення сучасного та лаконічного герба міста) та «Динамічна айдентика» (потужне графічне вираження всього промислового, культурного та творчого). За обома направленнями спеціалісти представили кольорову палітру, шрифт, варіації іконок, а також використання айдентики на білбордах, постерах тощо.

У результаті дискусії було вирішено обрати варіант «Сучасна геральдика», з додаванням елементів, шрифтів другого напрямку, а також збільшити кількість брендованих іконок молодіжного бачення, а також іконок з айдентикою громад, які увійшли до Кременчуцької міської територіальної громади.

На наступне засідання OCB agency розроблять декілька варіантів айдентики Кременчуцької міської територіальної громади враховуючи побажання та зауваження членів робочої групи.

Нагадаємо, проект реалізується в межах програми міжнародної співпраці EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП за співфінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

Стратегічний виконавець програми – німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH
240 переглядів2 коментарі

2 Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
Guest
Jan 18
Rated 5 out of 5 stars.

Використовуйте досвід міст-побратимів! Подивіться досвід Алітуса, Бидгощі, Бітоли...

Like

Guest
Jan 02
Rated 4 out of 5 stars.

Потрохи просуваємось, але взаємоприйнятного результату поки що немає. Але це природно: справа важлива. За дві зустрічі результату не буде.

Сергій

Like
bottom of page