top of page

Відбулося третє засідання робочої групи з розробки бренду Кременчуцької міської територіальної громади

6 лютого 2024 року в приміщенні КП "Інститут розвитку Кременчука" відбулося третє засідання робочої групи з розробки бренду Кременчуцької міської територіальної громади спільно з залученими експертами OCB agency (засновник Kirill Onatskiy, арт-директорка Гаряжа М.О., стратегиня та дослідниця Маркова Д.В.).

Під час створення логотипу спеціалісти OCB agency опрацювали більше 50 варіантів та презентували основні три модифікації: перший - витончений та лаконічний, другий - міцний та стійкий, а також третій - з хвилями, які асоціюються з річкою Дніпро. Також спеціалісти представили варіанти позиціонування логотипів з визначеною кольоровою гамою, варіації використання іконок/значків як у повсякденному житті міста, так і на творчих заходах, концертах, ділових зустрічах. Марго Гаряжа відмітила можливість використання додаткових кольорів, 3D моделей, графіки в айдентиці в залежності від сфери використання та стилю заходів.

У результаті анонімного голосування було обрано другий варіант логотипу, зазначивши, що він є більш зручним у використанні, універсальним та вже знайомим для містян.

Наступним кроком експерти OCB agency розроблятимуть стратегію (позиціонування, комунікаційні канали, рекламна кампанія) та затверджуватимуть айдентику (розробка носіїв, стайлгайд).

Дякуємо кожному, хто сьогодні долучився до засідання робочої групи з обговорення розробки бренду Кременчуцької міської територіальної громади! Кожна думка для нас важлива!

Нагадаємо, проєкт реалізується в межах програми міжнародної співпраці EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП за співфінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

Стратегічний виконавець програми – німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH


28 переглядів2 коментарі
bottom of page