top of page

Грантові можливості для підприємців

 


Грантовий конкурс “Сміливі ідеї”. Отримай до 80 000 доларів США на реалізацію новаторських ідей.

Програма USAID «Мріємо та діємо», яку виконує IREX оголошує грантовий конкурс «Сміливі ідеї». Перевага надаватиметься новим підходам до задоволення потреб молоді та інноваційним рішенням, заснованим на принципах позитивного розвитку молоді, та таким, що враховують підхід гендерної рівності та соціальної інклюзії.

Хто може отримати грант?

-        благодійні організації та фонди, громадські об’єднання (громадські організації, громадські спілки), які зареєстровані як юридичні особи в Україні та мають статус неприбуткової організації;

-        молодіжні громадські організації та організації, які реалізують молодіжні ініціативи (МГО);

-        українські представництва міжнародних організацій, зареєстровані як юридичні особи в Україні та мають статус неприбуткової організації.

Сума гранту – від 25 000 до 80 000 доларів США

Тривалість проєктів: від 6 до 18 місяців

Крайній термін подачі заявок – 27 травня 2024 року до 23:59 за місцевим часом у Києві.

 

 

 

Програма USAID «Реформування фінансового сектору»

Грант надається для збільшення обсягів продаж та експорту українських комерційних компаній. Загальна сума програми складає 15 000 000 USD. Сума грантової винагороди виділятиметься у діапазоні 250 000 — 2 000 000 USDГрант на спільне інвестування вимагатиме інвестицій від підприємств у співвідношенні 1:1 (один до одного) або більше.

Хто може отримати грант?

-        Учасники конкурсу можуть бути середні і великі підприємства, які є комерційними структурами, з річним оборотом 8 000 000 USD і більше.

Сума гранту - до 2 000 000 EUR

Крайній термін подачі заявок – 29 лютого 2024 року.

 

Деталі за посиланням

 

 

 

ГРАНТ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ, УРЯДОВА ПРОГРАМА Є-РОБОТА

Захисники і захисниці, які мають бажання займатися підприємництвом, або ж розвивати свій бізнес після повернення до цивільного життя, мають можливість отримати грант від 250 тис грн до 1 млн грн. Окрім того, другий з подружжя захисника зможе отримати грант 500 тис грн на розвиток сімейного бізнесу.

Кошти можна витратити на:

меблі, обладнання та транспортні засоби для комерційного використання;

ліцензійне програмне забезпечення (до 50% коштів);

сировину, матеріали, товари та послуги, необхідні для реалізації бізнес-плану, а також на тварин або саджанці для створення ферм (до 70% коштів);

послуги з маркетингу та реклами (до 10% коштів);

оренду нежитлових приміщень або землі  для комерційних і виробничих цілей (до 25% коштів);

оренду обладнання (до 30% коштів);

лізинг обладнання, крім власних транспортних засобів (до 50% коштів);

придбання франшизи.

 

Хто може отримати грант?

-        Грантова програма створена для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, а також їхніх дружин або чоловіків. Грант може отримати ФОП або фізична особа, яка планує відкрити власний бізнес.

Сума гранту:

-        До 250 тис грн — подати заяву можуть і ветерани, і члени їх сімʼї. Отримувач гранту повинен створити 1 робоче місце.

-        До 500 тис грн — подати заяву можуть і ветерани, і члени їх сімʼї. Отримувач гранту має створити 2 робочі місця.

-        До 1 млн грн — подати заяву може ветеран, який зареєстрований як ФОП від 3 років. Програма покриває 70% вартості проєкту. Отримувач гранту має створити 4 робочі місця. 

Важливо: робочі місця потрібно створити протягом 6 місяців з моменту отримання коштів і підписати з працівниками контракт мінімум на 2 роки.

Крайній термін подачі заявок - Безтерміново, кінцевий термін подання грантових заявок у 2024 році 29 грудня.

Деталі за посиланням

ГРАНТ НА ВЛАСНУ СПРАВУ, УРЯДОВА ПРОГРАМА Є-РОБОТА. 

Грантові програми єРобота — це дієва допомога від держави для відновлення, створення власної справи з нуля, реалізації амбітних проєктів, генерування нових робочих місць та здобуття потрібних на ринку праці спеціальностей.

Хто може отримати грант?

-        майбутні підприємці, діючі ФОП або юридичні особи:

-        які не перебувають і не провадять господарську діяльність на тимчасово окупованій території України;

-        які не провадять господарську діяльність на території росії;

-        які не перебувають під санкціями;

-        щодо яких не порушено справи про банкрутство;

-        щодо яких відсутнє рішення суду про притягнення до кримінальної відповідальності за корупцію;

-        які не мають заборгованості перед бюджетом.

-        Існуючі бізнеси можуть так само подати заявки та прикріпити свій бізнес-план щодо розширення власної справи. У разі погодження гранту для них так само діє вимога щодо створення нових робочих місць.

Сума гранту:

-        Від 50 000 до 250 000 грн.

Крайній термін подачі заявок- Безтерміново, кінцевий термін подання грантових заявок у 2024 році 29 грудня.

Деталі за посиланням

 

ПРОГРАМА SEEDS OF BRAVERY ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ТЕХНОЛОГІЧНИХ СТАРТАПІВ

 

Seeds of Bravery – це проєкт з бюджетом 20 мільйонів євро, який фінансується Європейським Союзом у рамках Європейської ради з інновацій (EIC) для підтримки українських технологічних стартапів та наближення їх до ЄС. Місія фонду – зміцнити технологічний ландшафт України, підтримуючи місцевих підприємців для досягнення міжнародного успіху.

Хто може отримати грант?

Українські інноваційні технологічні компанії (стартапи та масштабні компанії), які розробляють інноваційні послуги або продукти та відповідають вимогам:

-        бути зареєстрованим в Україні або бути переселеним з України до однієї з держав-членів Європейського Союзу та OCT або асоційованих країн Horizon Europe після 24.02.2022 р.

-        бути зареєстрованим в одній із держав-членів Європейського Союзу та OCT або асоційованих країнах Horizon Europe після 24.02.2022 р.

-        мати принаймні одного засновника або співзасновника, який працює повний робочий день у компанії

-        мати принаймні одного засновника чи співзасновника, або топ-менеджера (генерального директора, технічного директора, головного операційного директора або еквівалентну ключову посаду), який має українське громадянство

Щоб мати право на фінансування, ваша бізнес-модель, бізнес-план або стратегія розвитку мають бути зосереджені виключно на цивільних програмах без будь-якого наміру використання у військових цілях чи служіння військовим цілям.

Сума гранту:

Завдяки проєкту близько 200 українських стартапів можуть отримати 12 мільйонів євро грантового фінансування. У фокусі — Deep Tech-розробки. Програма надає 5 видів підтримки з можливістю залучити до 60 000 євро одному стартапу/

Крайній термін подачі заявок- Innovation Services до 20 лютого 2024 року.

Решта грантів до 25 березня 2024 року.

 

Деталі за посиланням

 

КОНКУРС НА ГРАНТ ДЛЯ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ ДЛЯ СПІВПРАЦІ З ЕКОСИСТЕМОЮ EIT URBAN MOBILITY.

У межах програми Європейського Союзу щодо розширення ринку малого та середнього бізнесу оголошено грантовий конкурс для малих і середніх підприємств. Мета проєкту — забезпечити нові шляхи співпраці з екосистемою EIT Urban Mobility і створити ділові й комерційні відносини з постачальниками транспортних послуг, містами та міською владою у сфері міської мобільності.

Хто може отримати грант?

– Зареєстровані як юридичні особи не більше 10 років тому

– Зареєстровані як юридичні особи або в країні-члені ЄС, або в третій країні, пов’язаній з програмою«Горизонт Європа», включаючи Україну

– Мають щонайменше 3 штатних працівників

Конкурс адресовано одній юридичній особі (бенефіціару), тож пропозиції можуть подаватися одноразово від одного підприємства.

Сума гранту:у межах проєкту буде надано 12 грантів по 59 500 євро кожному з переможців на реалізацію ідеї.

Крайній термін подачі заявок :19 лютого 2024 року

Деталі за посиланням

 

КОНКУРС ДЛЯ МАЛОГО БІЗНЕСУ ТА СТАРТАПІВ WIPO GLOBAL AWARDS 2024

 

Всесвітня організація інтелектуальної власності (ВОІВ/WIPO) приймає заявки на здобуття премії WIPO Global Awards 2024. Конкурс нагороджує найкращі підприємства, які беруть участь у всьому спектрі глобальної ділової активності, – місцеві та міжнародні бренди, новаторські підприємства у галузі зелених технологій, представники креативних індустрій тощо.

Ключові цілі WIPO Global Awards:

-        Стимулювання комерціалізації активів ІВ шляхом демонстрації досягнень переможців, які використовують інтелектуальну власність для реалізації бізнес-цілей.

-        Створення нових робочих місць.

-        Розв’язання місцевих та глобальних завдань.

-        Підтримка розвитку IP сфери на місцевому та національному рівнях.

 

Хто може отримати грант?

До участі запрошуються представники малого бізнесу та стартапів, які використовують інтелектуальну власність для стимулювання розвитку підприємства, а також позитивного впливу на суспільство.

Цьогорічним нововведенням WIPO Global Awards є можливість участі стартапів – підприємств-початківців, які використовують потужність ІВ від самого початку своєї діяльності.

Сума гранту: переможці отримають наставництво для підтримки своїх IP стратегій, включаючи збір коштів, можливості партнерства, рекламну підтримку тощо.

Крайній термін подачі заявок : oоб взяти участь у престижній премії, треба зареєструватися до 31 березня. А переможців буде оголошено у липні.

Деталі за посиланням

 

 

 

 

 

52 перегляди2 коментарі

2 Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
Guest
Feb 09
Rated 5 out of 5 stars.

Цікаво! Спробую написати гранд. Мені підходить.

Like

Guest
Feb 06
Rated 5 out of 5 stars.

Важлива інформація! Лякуємо. З повагою Юрій Логвиненко, підприємецб

Like
bottom of page