top of page

Допомога EU4Business на шляху реалізації мрії
В’ячеслав БЕЙГУЛ


Головний лікар стоматологічного центру «ALBENA»,

місто Кременчук, Полтавська область«Реалізуйте те, що здається вам найбільшим страхом і там вас чекатиме успіх» 

Багато хто в дорослому житті мріє продовжувати справу когось зі своїх батьків. Ця мрія може з'явитися ще в дитинстві, може змінитися з часом, трансформуватися, або, навпаки, стати справою за покликанням для людини на довгі роки.


Саме так сталося і у В’ячеслава Бейгул. Його батько — стоматолог. З самого дитинства В’ячеслав постійно бачив як проходить процес лікування, з цікавістю спостерігав за роботою батька і розумів, що йому це подобається. В старших класах, коли прийшов час визначатися ким бути та де себе знайти в професійному житті, вибір був один — стоматологом.

Вже працюючи за спеціальністю, В’ячеслав поставив собі амбітну мету — надавати найбільш якісні послуги своїм пацієнтам.


«Наші люди гідні того, щоб отримувати рівень лікування світового рівня. Робота зі збільшенням та цифрова стоматологія забезпечують відмінний результат для кожного пацієнта», — розповідає В’ячеслав.


Від знайомої В’ячеслав дізнався про грантову програму єРобота, але особливих сподівань щодо участі в програмі не мав.


«Я вирішив просто спробувати, можливо, фортуна мені посміхнеться. Найскладнішим для мене було продумати бізнес-план. Саме тому я звернувся за допомогою до Інституту розвитку Кременчука, де мені дуже компетентно, швидко та доброзичливо допомогли його створити. Коли мені прийшло повідомлення на електронну пошту, що гранд надано, я був дуже здивований. Я розумів, що зараз воєнний час і не робив велику ставку на те, що мою ідею підтримає держава», — згадує В’ячеслав.

На банківський рахунок грантові кошти надійшли через декілька місяців. Сума гранту на 50% покривала вартість дороговартісного обладнання, про яке мріяв В’ячеслав. Доплативши ще 50% власних коштів, він придбав сучасний дентальний мікроскоп. Тепер він працює з 25-ти кратним збільшенням, в зручному ергономічному положенні та може контролювати найменші деталі процесу лікування, що забезпечують йому якісний результат.


Грантова програма дозволила В’ячеславу вийти на новий рівень стоматології в своєму місті.


«Мій найбільший успіх в тому, що я не боюсь ризикувати. Як підприємець, намагаюсь реалізовувати найменшу можливість для розвитку свого бізнесу. Завдяки грантовій програмі ми маємо надсучасну стоматологічну клініку в Кременчуці, де лікуємо дорослих та дітей за останніми протоколами. Хотілося б, щоб якомога більше людей дізналось про нас та мали змогу оцінити наш комфортний та висококласний стоматологічний сервіс», — ділиться В’ячеслав.


Сучасна стоматологія може бути комфортною, амбітні цілі можуть бути досяжними, головне — використовувати всі можливості, які трапляються на вашому шляху!


Довідково: Бізнес-консультації для підприємців в Інституті розвитку Кременчука надавалися з вересня по листопад 2022 року на замовлення Європейського Союзу та уряду Німеччини в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яка спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft fürInternationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Мета програми – створити кращі умови для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), підтримати інновації та стимулювати експорт, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства. Детальніше: www.eu4business.org.ua Зміст публікації є виключною відповідальністю КП «Інститут розвитку Кременчука» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу та уряду Німеччини.

305 переглядів3 коментарі

3 Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
Guest
Feb 06
Rated 3 out of 5 stars.

А чому стоматологічного центру, де працює В’ячеслав БЕЙГУЛ немає в каталозі?

Like

Guest
Jan 23
Rated 5 out of 5 stars.

Гарний приклад успішного і налаштованої на справу людині!

Like

Guest
Jan 17
Rated 5 out of 5 stars.

Ви - молодець! Ризикуйте і творіть! Успіх буде ще більш помітним!

Like
bottom of page