top of page

До Кременчука завітав співзасновник урбаністичної коаліції «Ro3kvit» Фулко Трефферс

6 грудня до Кременчука завітав голландський архітектор, співзасновник та програмний лідер урбаністичної коаліції «Ro3kvit» Фулко Трефферс, який працює над концепціями відбудови міст в Україні.


«Dnipro River Integrated Vision» - проєкт коаліції «Ro3kvit» у співпраці з Greenpeace, який стосується ефективного використання річки Дніпро містами. Проєкт враховує не тільки питання відбудови, але й аспекти екології, здоров’я, людського капіталу, а також включає збір даних, мапування стейкхолдерів, просторовий і функціональний аналіз та розробку сценаріїв розвитку.


Жителі Кременчука безпосередньо взаємодіють та використовують річку Дніпро, тому наше місто стало в центрі уваги коаліції «Ro3kvit».


Під час зустрічі з Фулко Трефферс було озвучено наявні проблеми, з якими стикається Кременчук: забрудненість води та складність її очищення, відсутність збільшення ефективності використання води для видобутку електроенергії, відсутність річкового туристичного транспорту. Кременчуку важливо почути погляд коаліції «Ro3kvit» на проблеми використання річки, а також практичні рекомендації для їх вирішення.


Лідер коаліції зацікавлений у довгостроковій співпраці з Кременчуцькою територіальною громадою та зазначив, що головною метою проєкту у Кременчуці і в Україні є розробка бачення, яке допоможе зберегти річку Дніпро джерелом життя для майбутніх поколінь.


102 перегляди1 коментар
bottom of page