top of page

Шановні мешканці міста!Ми раді повідомити про початок створення Бренду міста Кременчук. Цей проєкт призначений для залучення різних груп громадськості з метою формування образу міста, який відобразить його різноманітність, унікальність та потенціал.


Одним із ключових етапів проекту є проведення опитування, яке дозволить вивчити відношення різних груп населення до міста. Ми закликаємо всіх долучитися до опитування за посиланням: https://bit.ly/kremenchuk-questionnaire2023. Ваша участь анонімна, і кожен може внести свій вклад у майбутнє Кременчука.


Проект реалізується в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» за співфінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.


Стратегічний виконавець програми – німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.


Локальний партнер з виконання – агенція OCB Agency.

Зміст публікації є виключною відповідальністю OCB Agency і не обов'язково відображає позицію Європейського Союзу та уряду Німеччини.


#eu4business #MovingForwardTogether #gizSME

17 переглядів0 коментарів
bottom of page