top of page

13 грудня 2023 року відбувся Великий Регіональний Форум

13 грудня 2023 року Великим Регіональним Форумом завершився проєкт «Людський вимір – інклюзивні дані для стабільності та розвитку».

Представники громад Полтавщини, що отримали грантове фінансування ділились своїм досвідом реалізації проектів, та продемонстрували приклади успішних планів реагування на виклики, з якими стикались під час реалізації ідеї. Обмінювались найкращими практиками залучення донорського фінансування на рівні громади для відновлення та розвитку.

Кременчуцька міська громада одна з 36 громад – учасниць проєкту, яка отримала обладнання для ефективного збору, обробки та аналізу даних, яке допоможе здійснювати більш ефективне управління та планування розвитку.

Проєкт «Людський вимір – інклюзивні дані для стабільності та розвитку» ще раз підтвердив важливість ефективної комунікації між владою да громадськістю, для спільної розробки планів дій зміцнення, стійкості та розбудови громади.

Щиро вдячні нашим партнерам CO «Light of Hope»/БО «Світло надії» IOM Ukraine за надані можливості!

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

***

Проєкт «Людський вимір – інклюзивні дані для стабільності та розвитку» в Полтавській області реалізується Виконавчим партнером БО «Світло надії» завдяки ініціативі представництва Міжнародної організації з міграції в Україні та фінансується за підтримки Уряду Канади Міністерством закордонних справ, торгівлі та розвитку.


215 переглядів2 коментарі
bottom of page