top of page

13 грудня 2023 року відбувся Великий Регіональний Форум

13 грудня 2023 року Великим Регіональним Форумом завершився проєкт «Людський вимір – інклюзивні дані для стабільності та розвитку».

Представники громад Полтавщини, що отримали грантове фінансування ділились своїм досвідом реалізації проектів, та продемонстрували приклади успішних планів реагування на виклики, з якими стикались під час реалізації ідеї. Обмінювались найкращими практиками залучення донорського фінансування на рівні громади для відновлення та розвитку.

Кременчуцька міська громада одна з 36 громад – учасниць проєкту, яка отримала обладнання для ефективного збору, обробки та аналізу даних, яке допоможе здійснювати більш ефективне управління та планування розвитку.

Проєкт «Людський вимір – інклюзивні дані для стабільності та розвитку» ще раз підтвердив важливість ефективної комунікації між владою да громадськістю, для спільної розробки планів дій зміцнення, стійкості та розбудови громади.

Щиро вдячні нашим партнерам CO «Light of Hope»/БО «Світло надії» IOM Ukraine за надані можливості!

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

***

Проєкт «Людський вимір – інклюзивні дані для стабільності та розвитку» в Полтавській області реалізується Виконавчим партнером БО «Світло надії» завдяки ініціативі представництва Міжнародної організації з міграції в Україні та фінансується за підтримки Уряду Канади Міністерством закордонних справ, торгівлі та розвитку.


216 переглядів2 коментарі

2 Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
Guest
Jan 23
Rated 5 out of 5 stars.

В Кременчуці проводять форуми підприємців на сучасному рівні. Я підприємець з Полтави. Регулярно буваю на подібних заходах в Кременчуці. Досвід кременчужан треба переносити і на рівень області. Завжди все чітко, продумано, з повагою до всіх учасників. З повагою, Микола

Like

Guest
Dec 21, 2023
Rated 5 out of 5 stars.

Молодці!

Like
bottom of page