top of page

18 грудня пройшло засідання робочої групи з розробки бренду Кременчука

18 грудня в офісі КП «Інститут розвитку Кременчука» пройшло засідання робочої групи з розробки бренду Кременчуцької міської територіальної громади з залученими експертами з м. Житомир - OCB agency (Онатське креативне бюро) www.ocb.agency.

Керівник OCB agency Kirill Onatskiy та стратегиня/дослідниця Daria Markova представили результати якісного дослідження сприйняття містянами міста Кременчук. Дослідження проходило у вигляді анонімного опитування, в якому прийняло участь біль 3 тисяч мешканців громади.

У результаті опитування містян - рейтинг задоволеності життям у місті вище середнього. Основні кольори, з якими асоціюють місто: зелений, блакитний, синій. Ключовими символами Кременчука містяни назвали Крюківський міст, козак Кремень, фортеця та Кремінь-камінь.

Проаналізувавши дані, експерти OCB agency визначили, що Кременчук – місто на перетині можливостей, з багатою історією, розумінням внутрішньої цінності та прихильністю з боку місцевих жителів. Також відчувається брак чіткої концепції брендування міста, його позиціювання та ідентичності, що ускладнює просування Кременчука в Україні та серед країн Європи на всіх рівнях.

Марго Гаряжа (Марго Гаряжа) – арт директорка OCB agency, презентувала чотири напрямки айдентики для Кременчуцької міської територіальної громади.

За результатом голосування робочої групи, більшістю голосів було обрано два напрями айдентики: «Сучасна геральдика» (переосмислення та осучаснення герба міста, лаконічна форма) та «Динамічна айдентика» (підсвічення усього творчого, культурного та промислового через графічне вираження, використання літери «К» як основи).

Проект реалізується в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП за співфінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

Стратегічний виконавець програми – німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ Ukraine) GmbH.

221 перегляд3 коментарі

3 Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
Guest
Feb 28

Пуста трата часу.

Like

Guest
Jan 25
Rated 4 out of 5 stars.

Мені здається, що цей процес мало висвітлюється в місцевих ЗМІ. 😎 Треба, щоб розробники, експерти і члени робочої групи розповідали на КТРК про хід роботи, а не просто один новостійний формат. Олексій

Like

Guest
Dec 21, 2023
Rated 4 out of 5 stars.

Територіальні бренди – це сучасна зброя для конкурентної боротьби між регіонами, містами за ресурси (матеріальні, людські, інформаційні), одночасно він є найважливішим фактором конкурентних переваг і доходів території, цінним активом економіки. Важливо, що за це взялися Інститут розвитку Кременчука і його партнери. Володимир Василенко

Like
bottom of page