top of page

20 грудня відбулась офіційна презентація ГО «Асоціація малих та середніх підприємців Кременчука»

20 грудня відбулась офіційна презентація ГО «Асоціація малих та середніх підприємців Кременчука», головною метою якої є лобіювання та захист економічних, правових та соціальних інтересів малих та середніх підприємств (МСП) Кременчуцької громади. Захід відбувся в новоствореному коворкінговому центрі - бізнес-клубі STAND.

Учасники зустрічі, представники різних МСП громади, обговорили багато різних питань, які турбують кременчуцький бізнес сьогодні, зокрема взаємодія з владою, пошук джерел фінансування, складність отримання дозвільної документації та багато іншого.

Також в ході зустрічі були представлені цілі та завдання ГО «Асоціація малих та середніх підприємців Кременчука» ( Асоціація підприємців) на 2024 рік, серед яких:

- Проведення воркшопів та тренінгів для підприємців

- Надання безоплатних юридичних консультацій

- Бізнес-ігри та багато іншого.

Для більш детальної інформації щодо графіка заходів, а також процедури набуття членства в Асоціації підприємців слідкуйте за новинами на нашій сторінці.

Захід організовано в межах програми міжнародної співпраці EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП  за співфінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини GIZ Ukraine. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. Детальніше: www.eu4business.org.ua
54 перегляди2 коментарі

2 comentarios

Obtuvo 0 de 5 estrellas.
Aún no hay calificaciones

Agrega una calificación
Invitado
23 ene
Obtuvo 3 de 5 estrellas.

Цікаво що зробить ця асоціація для міста. Роботи дуже багато. Головне - об'еднати підприємців навколо ідей розвитку міста.

Me gusta

Invitado
17 ene
Obtuvo 4 de 5 estrellas.

Цікаво!

Me gusta
bottom of page