top of page

Кременчуцький краєзнавчий музей

вулиця Ігоря Сердюка, 2, Кременчук, Полтавська область, Україна

Visiting hours

Пн-Нд 9:00-16:30

Наукові працівники музею  вважають своїм найголовнішим завданням  всебічне вивчення свого рідного краю, його географії, історії, етнографії, мистецтва, накопичення краєзнавчих матеріалів у фондах і використання їх у науково-освітній роботі.


Музей є безсумнівним об’єктом туристичної привабливості Кременчуцької міської територіальної громади. Кількість експонатів, що зберігаються у фондах краєзнавчого музею, складає понад  70 тисяч одиниць. За кількістю і якістю експонатів палеонтологічна колекція Комунального закладу культури «Кременчуцький краєзнавчий музей» – найзначніша в області.


Мешканці та гості міста мають можливість самостійно ознайомитись з основними історичними об’єктами Кременчуцької міської територіальної громади із туристичними магнітами Полтавської області, скориставшись сучасним віртуальним туристично-інформаційним центром Полтавщини, що з’явився у сквері музею. Для туристів проводяться змістовні яскраві екскурсії за найрізноманітнішими маршрутами, як то «Екологічна стежка», «Тут починався Кременчук», «Старі будівлі розповідають», «Смарагдові шати Кременчука» та ще з багатьох захоплюючих тем.


У зв’язку з введенням в країні військового стану екскурсії в будівлі музею тимчасово не проводяться.

вулиця Ігоря Сердюка, 2, Кременчук, Полтавська область, Україна

0973885386

bottom of page