top of page

Придніпровський Парк

вулиця Коцюбинського, 1, Кременчук, Полтавська область, Україна, 39600

Години відвідування

Цілодобово

Цей парк є об’єктом природно-заповідного фонду міста Кременчука, парком-пам’яткою садово-паркового мистецтва місцевого значення. Сьогодні деревним насадженням парку понад 60 років. Зелена стрічка парку органічно поєднується з мальовничим річковим ландшафтом, і близькість до величного Дніпра додає ще більшої цінності й особливої привабливості цій зеленій оазі. Одним із найпопулярніших місць серед кременчужан та туристів є набережна, з якої видно неперевершену мальовничу панораму Дніпра і сусідніх островів. Найромантичніший  острів, що застиг посеред річкового плеса - «Фантазія».  Подивитися на Дніпро з висоти допоможе атракціон – Колесо огляду.


Міський парк культури і відпочинку «Придніпровський» - улюблене місце проведення всіх міських свят.Пливе щука з Кременчука
Пливе щука з Кременчука

Народна пісня «Пливе щука з Кременчука», записана в нашій місцині Тарасом Шевченком, передається поколіннями з вуст в уста. Кременчужани вирішили зберегти для прийдешніх поколінь пам’ять про поета і його поетичні рядки, що славлять і романтизують наше місто, тому і звели бронзову скульптуру Щуки з Кременчука на березі в парку. Тепер ця скульптура стала одним із символів нашого міста.

Справжньою реліквією наддніпрянського міста є Скеля-реєстр – геологічна пам’ятка природи, що має історичне значення завдяки позначкам найбільших повеней в Кременчуці з кінця XVIII до середини ХХ століття. Розташована вона на набережній Дніпра.


вулиця Коцюбинського, 1, Кременчук, Полтавська область, Україна, 39600

067 41 79 926

bottom of page