top of page

Для тих хто давно мріяв «підтягнути» англійську стартує інтенсив-курс «Англійська для бізнесу»


інтенсив-курс «Англійська для бізнесу»

Бо англійська - це не просто вивчення мови, це інструмент, який відкриває перед безмежні можливості в сфері міжнародного спілкування та професійного зростання.


Що на вас чекає:

  • Індивідуальний підхід до кожного.

  • Практичні завдання, які допоможуть застосовувати знання в реальних ситуаціях.

  • Розвиток навичок ведення переговорів та презентацій.


Команда викладачів - це професіонали з великим досвідом у викладанні бізнес-англійської зі Школи-студії Тетяни Савушкіної EnglishRoom. Вони допоможуть вам зрозуміти особливості мовлення в бізнес-середовищі та навчать ефективно комунікувати з партнерами та клієнтами.


Заняття проводитимуться за фінансової підтримки урядів ЄС та Німеччини (безкоштовно для підприємців Кременчуцької громади), 3 рази на тиждень.


Кількість місць обмежена, реєстрація за посиланням http://surl.li/lddoc


Не зволікайте та відкрийте для себе нові можливості в світі бізнесу!


 

Довідкова інформація:


Захід організовано ГО «Центр ІСБІ в межах грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини.


Грантовий конкурс виконує Фонд розвитку підприємництва, стратегічним виконавцем програми є німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. Детальніше: www.eu4business.org.ua


#eu4business, #MovingForwardTogether, #gizSME

8 переглядів0 коментарів
bottom of page